search
Go to search
chevron_right
chevron_left
Ankit's profile
Ankit's property listings
Ankit has
66 property listings
, showing 12.
For Sale
$850,000-$900,000
13 Pedley Way
Truganina VIC 3029
4
2
directions_car
2
House
Show more detail >
chevron_left
chevron_right
Sold
Mar 3, 2026
Price not available
16 Cinder Drive
Tarneit VIC 3029
4
2
directions_car
2
House
Show more detail >
chevron_left
chevron_right
Sold
Mar 1, 2026
$1,200,000
74 Hargrave Avenue
Point Cook VIC 3030
5
3
directions_car
2
House
Show more detail >
chevron_left
chevron_right
For Sale
$440,000 - $460,000
2/17 Tom Roberts Parade
Point Cook VIC 3030
2
2
directions_car
2
Unit
For Sale
$225,000 - $235,000
1 Owl Avenue
Seymour VIC 3660
Land
chevron_left
chevron_right
Sold
Feb 10, 2026
$450,000
19 Palia Drive
Tarneit VIC 3029
Land
Show more detail >
chevron_left
chevron_right
Sold
Feb 10, 2026
$452,000
30A Iluka Dr
Werribee VIC 3030
2
1
directions_car
1
Unit
Show more detail >
chevron_left
chevron_right
Sold
Feb 8, 2026
$700,000
41 Ruthven Way
Mambourin VIC 3024
4
2
directions_car
2
House
Show more detail >
chevron_left
chevron_right
For Sale
$689,000 - $729,000- 2 livings 4 beds
10 Dublin Street
Tarneit VIC 3029
4
2
directions_car
2
House
Show more detail >
chevron_left
chevron_right
For Sale
$795,000 - $835,000
6 Gorkha Way
Werribee VIC 3030
4
2
directions_car
2
House
Show more detail >
chevron_left
chevron_right
Sold
Jan 20, 2026
$895,000
74 Seabrook Boulevard
Seabrook VIC 3028
4
2
directions_car
2
House
Show more detail >
chevron_left
chevron_right
Sold
Jan 19, 2026
$1,130,000
16 Stalwart Street
Point Cook VIC 3030
4
2
directions_car
2
House
25 - 36 of 66
chevron_left
1
2
3
4
5
Browse nearby locations
Plumpton, VIC, 3335
Point Cook, VIC, 3030
Melton South, VIC, 3338
Tarneit, VIC, 3029
Truganina, VIC, 3029
Melbourne, Victoria
Melton, Victoria
Ankit Bachhu
star
4.9
(12 reviews)
account_circle
View profile
call
04224496...
message
SMS
call
04224496...
message
SMS
Ankit Bachhu
star
4.9
(12 reviews)
account_circle
View profile