search
Go to search
chevron_right
chevron_left
Jayden's profile
Jayden's property listings
Jayden has
77 property listings
, showing 12.
Sold
Mar 27, 2026
$760,000
4 Lynch Place
Roxburgh Park VIC 3064
4
2
directions_car
2
House
Show more detail >
chevron_left
chevron_right
For Sale
$385,000 - $420,000
203/184 The Esplanade
Caroline Springs VIC 3023
2
1
directions_car
1
House
Show more detail >
chevron_left
chevron_right
Sold
Mar 16, 2026
$805,000
31 Phillip Dr
Sunbury VIC 3429
4
2
directions_car
2
House
Show more detail >
chevron_left
chevron_right
For Sale
$698,500
2/25 Banksia Grove
Tullamarine VIC 3043
3
1
directions_car
2
Townhouse
Show more detail >
chevron_left
chevron_right
Sold
Feb 27, 2026
$930,000
1/63 Hampton Road
Essendon West VIC 3040
4
3
directions_car
2
Townhouse
Show more detail >
chevron_left
chevron_right
Sold
Feb 13, 2026
$1,020,000
11 Norris Street
Coburg North VIC 3058
3
1
directions_car
2
House
Show more detail >
chevron_left
chevron_right
Sold
Feb 9, 2026
$622,000
13A Barber Drive
Hoppers Crossing VIC 3029
3
2
directions_car
2
House
Show more detail >
chevron_left
chevron_right
Sold
Feb 7, 2026
$685,000
120 Lollipop Crescent
Sunbury VIC 3429
4
2
directions_car
2
House
Show more detail >
chevron_left
chevron_right
Sold
Feb 6, 2026
$985,000
29 Leahy Circuit
Gisborne VIC 3437
4
2
directions_car
2
House
Show more detail >
chevron_left
chevron_right
Sold
Jan 21, 2026
$730,000
78 Higgins Avenue
Sunbury VIC 3429
3
1
directions_car
2
House
Show more detail >
chevron_left
chevron_right
For Sale
$530,000 - $580,000
7 Coupling Way
Glenroy VIC 3046
3
2
directions_car
1
Townhouse
Show more detail >
chevron_left
chevron_right
Sold
Jan 5, 2026
$505,000
2/16 Logan Ct
Sunbury VIC 3429
2
1
directions_car
1
Unit
13 - 24 of 77
chevron_left
1
2
3
4
5