Shane's profile

Shane's property listings

Shane has 100 property listings, showing 12.

For Sale
$665,000 - $695,000
7 Jarvie Close
Rosebud VIC 3939
3
2
2
House
For Sale
For Sale
$795,000
14 Barry St
Rosebud VIC 3939
3
2
4
House
For Sale
$665,000 - $695,000
56 First Ave
Rosebud VIC 3939
2
1
4
House
SoldMay 3, 2026
$685,000
45 Boneo Road
Rosebud VIC 3939
2
1
2
House
For Sale
$500,000 - $550,000
12/58 Wingara Drive
Capel Sound VIC 3940
2
1
2
Unit
SoldApr 21, 2026
Price not available
11 Seagull Ave
Metung VIC 3904
4
2
4
House
SoldApr 21, 2026
$840,000
227 Ninth Avenue South
Rosebud VIC 3939
3
2
6
House
For Sale
$625,000 - $655,000
154 Seventh Avenue
Rosebud VIC 3939
2
1
4
House
For Sale
$665,000 - $695,000
2/74 Rainier Avenue
Dromana VIC 3936
2
2
1
House
For Sale
$1,360,000 - $1,495,000
7 Sherwood Rd
Rye VIC 3941
5
2
6
House
SoldApr 9, 2026
$725,000
18/71 Hove Road
Rosebud VIC 3939
3
2
4
House
1 - 12 of 100

Browse nearby locations

SMS
© 2026 RateMyAgent