Our profile

Our property listings

Inverloch3996 | @realty has 41 property listings, showing 12.

SoldNov 18, 2025
$1,380,000
34 Boyd Street
Wonthaggi VIC 3995
4
2
8
Acreage Semi-Rural
SoldNov 17, 2025
$997,500
59 Woodland Heath Dr
Inverloch VIC 3996
3
2
2
House
SoldNov 15, 2025
$660,000
9 Lamp Road
North Wonthaggi VIC 3995
3
2
2
House
SoldNov 9, 2025
$955,000
12 Ripple Lndg
Tarwin Lower VIC 3956
3
2
6
Acreage Semi-Rural
SoldOct 21, 2025
$1,150,000
9 Stargazer Avenue
Cape Paterson VIC 3995
3
2
2
House
SoldOct 6, 2025
$686,000
67 Anchor Parade
Cape Paterson VIC 3995
3
2
2
House
SoldOct 6, 2025
$915,000
13 Oceanic Dr
Inverloch VIC 3996
4
2
2
House
SoldAug 27, 2025
$1,200,000
1959 Loch-Wonthaggi Road
Ryanston VIC 3992
3
2
4
Acreage Semi-Rural
SoldAug 24, 2025
$855,000
54 Surf Parade
Inverloch VIC 3996
3
1
2
House
SoldJul 10, 2025
$1,125,000
44 Tamara Crescent
Inverloch VIC 3996
5
3
2
House
For Sale
$295,000 - $315,000
5 Wirilda Crescent
Inverloch VIC 3996
Land
SoldJun 26, 2025
$1,150,000
840 Outtrim-Inverloch Rd
Inverloch VIC 3996
4
2
10
Acreage Semi-Rural
25 - 36 of 41

Browse nearby locations

© 2026 RateMyAgent