Our profile

Our property listings

Jellis Craig Mooroolbark has 611 property listings, showing 12.

For Sale
$590,000 - $640,000
38 Thomas Crescent
Lilydale VIC 3140
Land
For Sale
$1,000,000 - $1,100,000
4 Henty Ct
Mooroolbark VIC 3138
4
2
House
SoldApr 11, 2026
SoldApr 10, 2026
$979,100
63 Landscape Dr
Mooroolbark VIC 3138
4
2
2
House
SoldApr 10, 2026
$1,240,000
14 Parkview Terrace
Chirnside Park VIC 3116
4
2
2
House
SoldApr 10, 2026
$1,940,000
31 Edinburgh Road
Lilydale VIC 3140
4
2
4
House
For Sale
$1,400,000 - $1,540,000
53-55 Eucalypt Drive
Lilydale VIC 3140
4
2
3
House
For Sale
$1,550,000 - $1,650,000
5 Chevalier Crescent
Mooroolbark VIC 3138
5
2
3
House
For Sale
$700,000 - $770,000
27 The Eyrie
Lilydale VIC 3140
4
1
2
House
For Sale
$2,350,000 - $2,495,000
45 Lewis Road
Wandin North VIC 3139
3
1
4
House
SoldApr 7, 2026
$1,420,000
20 Wotan Court
Lilydale VIC 3140
5
3
2
House
SoldApr 7, 2026
$900,000
9 Tilanbi Close
Seville VIC 3139
4
2
2
House
97 - 108 of 611

Browse nearby locations

© 2026 RateMyAgent