Our profile

Our property listings

MARQ Property has 298 property listings, showing 12.

Under Offer
$515,000+
29/16 Everist Street
Taylor ACT 2913
2
1
1
Townhouse
SoldApr 20, 2026
$710,000
26 Holford Street
Taylor ACT 2913
3
2
2
House
SoldApr 20, 2026
$1,225,000
57 Springvale Drive
Weetangera ACT 2614
4
3
1
House
SoldApr 18, 2026
$701,100
34/174 Clive Steele Avenue
Monash ACT 2904
3
1
1
Townhouse
SoldApr 17, 2026
$1,435,000
7 Heales Place
Curtin ACT 2605
4
3
1
House
SoldApr 16, 2026
$371,000
401/4 Grazier Lane
Belconnen ACT 2617
1
1
1
Apartment
For Sale
$1,599,000+
16 Tanderra Crescent
Ngunnawal ACT 2913
5
3
3
House
For Sale
$1,820,000+
7 Evadell St
Gungahlin ACT 2912
5
3
3
House
For Sale
$768,000+
5/10 Federal Highway
Watson ACT 2602
3
2
1
Townhouse
For Sale
$399,000-$440,000
2/217 Northbourne Avenue
Turner ACT 2612
1
1
Unit
For Sale
Price not available
6 Charlotte Barton Street
Franklin ACT 2913
3
2
1
House
For Sale
$839,000-$899,000
39 Moonlight Avenue
Harrison ACT 2914
4
2
2
House
37 - 48 of 298

Browse nearby locations

© 2026 RateMyAgent