search
Go to search
chevron_right
chevron_left
Our profile
Our property listings
Right Key Real Estate has
36 property listings
, showing 12.
tune
Filters
tune
Filters
Sales
Rentals
Sold
May 10, 2026
$369,000
18 Oswald Street
Tarneit VIC 3029
Land
Show more detail >
chevron_left
chevron_right
For Sale
$849,000 - $895,000
18 Galveston Road
Clyde VIC 3978
4
2
directions_car
2
House
Show more detail >
chevron_left
chevron_right
Sold
May 3, 2026
Price not available
4 Eastcastle Drive
Fraser Rise VIC 3336
3
2
directions_car
2
House
Show more detail >
chevron_left
chevron_right
For Sale
$989000-1081000
11 Elderflower Street
Wyndham Vale VIC 3024
4
3
directions_car
2
House
Show more detail >
chevron_left
chevron_right
Sold
Apr 6, 2026
Price not available
53 Windlass Avenue
Mooroopna VIC 3629
4
2
directions_car
4
House
Show more detail >
chevron_left
chevron_right
For Sale
Price not available
14 Lord Street
Thornhill Park VIC 3335
5
3
directions_car
2
House
Show more detail >
chevron_left
chevron_right
Sold
Mar 10, 2026
Price not available
11 Davenport Drive
Sunbury VIC 3429
Land
Show more detail >
chevron_left
chevron_right
Sold
Mar 5, 2026
Price not available
21 Mitos Street
Sunbury VIC 3429
4
2
directions_car
2
House
Show more detail >
chevron_left
chevron_right
For Sale
$749,000 - $799,000
27 Redcraze Road
Bonnie Brook VIC 3335
4
2
directions_car
2
House
Show more detail >
chevron_left
chevron_right
Sold
Feb 22, 2026
$830,000
17 Ivan Way
Fraser Rise VIC 3336
4
3
directions_car
2
House
Show more detail >
chevron_left
chevron_right
For Sale
$395,000 - $405,000
Lot 108/16 Lucania Crescent
Tarneit VIC 3029
Land
Show more detail >
chevron_left
chevron_right
Sold
Feb 15, 2026
$435,000
15 Beautide Road
Tarneit VIC 3029
Land
1 - 12 of 36
Melbourne, Victoria
Donnybrook, VIC, 3064
Rockbank, VIC, 3335
Beveridge, VIC, 3753
Wonthaggi, VIC, 3995
Pakenham, VIC, 3810
Melton, Victoria
Kalkallo, VIC, 3064
Kilmore, VIC, 3764
Craigieburn, VIC, 3064
Cranbourne West, VIC, 3977
Melton South, VIC, 3338
Mernda, VIC, 3754
Wollert, VIC, 3750
Cranbourne, VIC, 3977
Dandenong, VIC, 3175
Doveton, VIC, 3177
Tarneit, VIC, 3029
Mickleham, VIC, 3064
Melton West, VIC, 3337
Wallan, VIC, 3756
Cranbourne North, VIC, 3977
Narre Warren, VIC, 3805
Traralgon - Morwell, Victoria
Traralgon, VIC, 3844
Right Key Real Estate
star
5
(72 reviews)
account_circle
View profile
call
04303413...
call
04303413...
Right Key Real Estate
star
5
(72 reviews)
account_circle
View profile
call
04303413...
call
04303413...